Gustaviansk stilspegel

Gustaviansk stilspegel
Gustaviansk stilspegel
Gustaviansk stilspegel
Gustaviansk stilspegel
Gustaviansk stilspegel
Gustaviansk stilspegel

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, förgylld ram, krönet med dekor av medaljong, fasettslipat glas, ca 106x44 cm

Minimalt slitage

561042

2018-07-30