Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, förgylld ram, krönet med dekor av medaljong, fasettslipat glas, ca 106x44 cm
Minimalt slitage
561042
2018-07-30
Gör en kostnadsfri värdering här