Tillbaka till katalog

Seiko herrarmbandsur 2 st

Seiko herrarmbandsur 2 st
Seiko herrarmbandsur 2 st
Seiko herrarmbandsur 2 st
Seiko herrarmbandsur 2 st
Seiko herrarmbandsur 2 st
Seiko herrarmbandsur 2 st
Seiko herrarmbandsur 2 st
Seiko herrarmbandsur 2 st

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

Beskrivning

SEIKO, armbandsur, 2 st, bl.a Sea Horse, stål, 1960/70-tal, automatiska, plexiglas, datum, boettnr. 7005-8062, 7625-8010, länkar i stål samt stål/gulddoublé, diameter 36,5 resp 37,5 mm

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

561073

Datum:

2018-07-30