Pubbord
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PUBBORD, 1900-talets mitt, England, skiva i mahogny, underrede i gjutjärn med genombruten dekor, höjd ca 72, diameter 60 cm
Kuntoraportti
Omfattande slitage
561077
Päivämäärä:
2018-07-30