Matsalsgrupp Åmells Möbler
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ÅMELLS MÖBLER, matsalsgrupp, 7 delar, rokokostil, betsade, bestående av bord med 2 iläggsskivor varav 1 med sarg, stolar, 6 st monogramsignerade TO, märkta Åmells 1975, bordets höjd ca 75, diameter 124, iläggskivornas bredd ca 60, total längd 224 , stolarnas sitthöjd 45 cm
Bruksslitage
561092
2018-07-30