Matsalsgrupp Åmells Möbler

Matsalsgrupp Åmells Möbler
Matsalsgrupp Åmells Möbler
Matsalsgrupp Åmells Möbler
Matsalsgrupp Åmells Möbler
Matsalsgrupp Åmells Möbler
Matsalsgrupp Åmells Möbler
Matsalsgrupp Åmells Möbler
Matsalsgrupp Åmells Möbler
Matsalsgrupp Åmells Möbler
Matsalsgrupp Åmells Möbler
Matsalsgrupp Åmells Möbler
Matsalsgrupp Åmells Möbler
Matsalsgrupp Åmells Möbler
Matsalsgrupp Åmells Möbler

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÅMELLS MÖBLER, matsalsgrupp, 7 delar, rokokostil, betsade, bestående av bord med 2 iläggsskivor varav 1 med sarg, stolar, 6 st monogramsignerade TO, märkta Åmells 1975, bordets höjd ca 75, diameter 124, iläggskivornas bredd ca 60, total längd 224 , stolarnas sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

561092

2018-07-30