Kaare Espolin Johnson Lofotskøyter färglitografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KAARE ESPOLIN JOHNSON (Norge, 1907-1994), ´´Lofotskøyter´´, färglitografi, signerad i blygerts ´´Espolin Johnson´´, provtryck, bildmått ca 33x54 cm

Något missfärgat till kanten, ställvis retuschering till ex färg lägt till hörnet

561096

2018-07-30