Kaare Espolin Johnson serigrafi

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KAARE ESPOLIN JOHNSON (Norge, 1907-1994): ´´Sommer´´, serigrafi, signerad i blygerts samt i plåten Espolin Johnson, numrerad 6/10, ca 30x42 cm

Något missfärgat till kanten

561102

2018-07-31