Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KAARE ESPOLIN JOHNSON (Norge, 1907-1994): ´´Sommer´´, serigrafi, signerad i blygerts samt i plåten Espolin Johnson, numrerad 6/10, ca 30x42 cm
Något missfärgat till kanten
561102
2018-07-31
Gör en kostnadsfri värdering här