Sven X:et Erixson färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1979): Komposition med byggnadsarbetare, signerad S. Erixson, färglitografi, ca 22x27 cm

561104

2018-07-31