Olle Olsson-Hagalund bläck och akvarell på papper

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): inskriven "MS Kungsholm", ´´Forber´´ och ´´U-61´´ signerad Olle Olsson Hagalund, bläck och akvarell på papper, ca 44x62 cm

561107

2018-07-31