Sängstomme bamburotting 1900-talets mitt
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SÄNGSTOMME, i bamburotting, 1900-talets mitt, möjligtvis Firma Svenskt Tenn, botten i furu, ca 206x101 cm
Slitage, fläckar, smuts, rotting som har släppt, troligtvis renoverad och kompletterad
561112
2018-07-31