Golvlampor
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPOR, 2 dlr, 1 par, 1900-talets första hälft, foten med dekor av människoansikten, textila skärmar, patinerad brons, höjd ca 170 cm
Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".
Ena något lös i dragstången, smärre slitage
561140
2018-07-31