Fåtölj med fotpall design Kenneth Bergenblad

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ med FOTPALL, Dux, troligen Kenneth Bergenblad, 1980-tal, vitt skinn, sitthöjd 40 cm

Mindre repor och sprickor i klädsel

561165

2018-07-31