Berlocker och kedjor 18k guld
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 200 SEK
BERLOCKER samt KEDJOR, 2 st, 18k guld, 1 berlock i form av huvud av Nefertiti, 1 kedja, venezialänk med svensk importstämpel, 1 berlock, droppformad, stämplad ´´NSE´´ Köping, 1 kedja, pansarlänk, kedjans längd ca 43-46 cm, hängenas höjd ca 1,8-3,4 cm, totalvikt ca 12,2 g
Bruksslitage
561174
2018-07-31