Berlocker och kedjor 18k guld

Berlocker och kedjor 18k guld
Berlocker och kedjor 18k guld
Berlocker och kedjor 18k guld
Berlocker och kedjor 18k guld
Berlocker och kedjor 18k guld
Berlocker och kedjor 18k guld
Berlocker och kedjor 18k guld
Berlocker och kedjor 18k guld
Berlocker och kedjor 18k guld
Berlocker och kedjor 18k guld
Berlocker och kedjor 18k guld
Berlocker och kedjor 18k guld
Berlocker och kedjor 18k guld
Berlocker och kedjor 18k guld

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

3 200 SEK

Kuvaus

BERLOCKER samt KEDJOR, 2 st, 18k guld, 1 berlock i form av huvud av Nefertiti, 1 kedja, venezialänk med svensk importstämpel, 1 berlock, droppformad, stämplad ´´NSE´´ Köping, 1 kedja, pansarlänk, kedjans längd ca 43-46 cm, hängenas höjd ca 1,8-3,4 cm, totalvikt ca 12,2 g

Kuntoraportti

Bruksslitage

561174

Päivämäärä:

2018-07-31