Skänk 1800-tal

Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÄNK, 1800-talets andra hälft, bemålad, dörrluckor med räfflad dekor, höjd ca 122, 115x45 cm

Senare bemålad, renoverad, kompletterad, äldre lagning

561178

2018-07-31