Saftservis Johansfors
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SAFTSERVIS, Johansfors, 1900-talets mitt, bestående av kanna, karaff med kork, 8 glas, korg i bambu med hållare för 6 glas, kannans höjd ca 15 cm. Ingår i temat sommar
Ett glas med nagg, karaff med kompletterad kork
561190
2018-07-31