Figuriner Goebel Snövit och de sju dvärgarna

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 9 dlr, Goebel, "Snövit och de sju dvärgarna", 1900-tal, numrerade i olika upplagor, del av numrerad upplaga á 4 800 exemplar, höjd ca 7-15 cm

561208

2018-07-31