Olivier Mourgue
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OLIVIER MOURGUE, fåtöljer, 1 par,"Joker", 1960/70-tal, tillverkad av Airborne, Frankrike, kromat underrede samt stoppad klädsel i svart skinn, sitthöjd ca 45 djup 58 cm
Stoppningen är bytt, slitage
561216
2018-08-01