Olivier Mourgue

Olivier Mourgue
Olivier Mourgue
Olivier Mourgue
Olivier Mourgue
Olivier Mourgue
Olivier Mourgue
Olivier Mourgue
Olivier Mourgue
Olivier Mourgue
Olivier Mourgue

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OLIVIER MOURGUE, fåtöljer, 1 par,"Joker", 1960/70-tal, tillverkad av Airborne, Frankrike, kromat underrede samt stoppad klädsel i svart skinn, sitthöjd ca 45 djup 58 cm

Stoppningen är bytt, slitage

561216

2018-08-01