Børge Mogensen fåtöljer modellnr. 2207
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, fåtöljer, 1 par, modellnr. 2207, Fredericia Stolefabrik, Danmark, klädda i svart skinn, ben av bok, sitthöjd 42, höjd ca 77, bredd ca 69,5 cm
Bruksslitage, smuts, smärre repor och fläckar
561218
2018-08-01