Børge Mogensen soffa modellnr. 2213
Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, soffa, modellnr. 2213, Fredericia Stolefabrik, Danmark, tresitsig, klädsel i svart skinn, ben av bok, sitthöjd 42, längd 220, djup ca 80 cm
Bruksslitage, smuts, smärre repor och fläckar
561220
2018-08-01