Børge Mogensen soffa modellnr. 2213

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, soffa, modellnr. 2213, Fredericia Stolefabrik, Danmark, tresitsig, klädsel i svart skinn, ben av bok, sitthöjd 42, längd 220, djup ca 80 cm

Bruksslitage, smuts, smärre repor och fläckar

561220

2018-08-01