Fernand Leger silke scarf

Fernand Leger silke scarf
Fernand Leger silke scarf
Fernand Leger silke scarf
Fernand Leger silke scarf
Fernand Leger silke scarf
Fernand Leger silke scarf

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FERNAND LEGER (1881-1955), efter: Scarf, silke, abstrakt komposition, monogramsignerad i trycket F.L., numrerad 47/250, serigrafi på silke, ca 80x80 cm

Ej examinerad ur ramen

561228

2018-07-31