Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FERNAND LEGER (1881-1955), efter: Scarf, silke, abstrakt komposition, monogramsignerad i trycket F.L., numrerad 47/250, serigrafi på silke, ca 80x80 cm
Ej examinerad ur ramen
561228
2018-07-31
Gör en kostnadsfri värdering här