Fåtölj soffa Capri design Johannes Andersen

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, "Capri", soffa, fåtölj, Trensum 1960-tal, klädda i melerad textil, benställning i trä, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, benställning med sprickor och slitage

561249

2018-08-01