Bordslampor 1900-tal
Valmis
2018-08-01
561251
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, fot av vit och ljusblå plast, skärmar i vit och ljusblå textil, höjd ca 76 cm (inkl skärm)
Bruksslitage, ej funktionstestade