Bordslampor 1900-tal

Bordslampor 1900-tal
Bordslampor 1900-tal
Bordslampor 1900-tal
Bordslampor 1900-tal
Bordslampor 1900-tal
Bordslampor 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, fot av vit och ljusblå plast, skärmar i vit och ljusblå textil, höjd ca 76 cm (inkl skärm)

Bruksslitage, ej funktionstestade

561251

2018-08-01