Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, fot av vit och ljusblå plast, skärmar i vit och ljusblå textil, höjd ca 76 cm (inkl skärm)
Bruksslitage, ej funktionstestade
561251
2018-08-01