Stolar 4 st 1900-talets andra hälft
2018-08-01
561271
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft, 3 st med löstagbar träsits, 1 st med löst klädd sits, sitthöjd ca 44 cm
Limmade, en sits slagen, slitage, skrapmärken