Pallar design Johan Lindau Blå Station
Valmis
2018-08-15
561274
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
BLÅ STATION, pallar, 4 st, Johan Lindau, 2000-tal, Åhus, sittdyna av brunt skinn, etikettmärkta, höjd ca 81 cm
Bruksslitage, smärre repor och fläckar