Pallar design Johan Lindau Blå Station

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BLÅ STATION, pallar, 4 st, Johan Lindau, 2000-tal, Åhus, sittdyna av brunt skinn, etikettmärkta, höjd ca 81 cm

Bruksslitage, smärre repor och fläckar

561274

2018-08-15