Ampel senempire

Ampel senempire
Ampel senempire
Ampel senempire
Ampel senempire
Ampel senempire
Ampel senempire
Ampel senempire
Ampel senempire

Klubbat för:

8 200 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

AMPEL, 1800-talets mitt, senempire, för 6 ljus, stomme i patinerad och förgylld koppar, armarna med dekor av aioloshuvuden, höjd (t.o.m takfäste) ca 95 cm

Kuntoraportti

Nötningar och åldersrelaterat slitage

561276

Päivämäärä:

2018-08-01