Soffbord Knoll NK 1965

Soffbord Knoll NK 1965
Soffbord Knoll NK 1965
Soffbord Knoll NK 1965
Soffbord Knoll NK 1965
Soffbord Knoll NK 1965
Soffbord Knoll NK 1965
Soffbord Knoll NK 1965
Soffbord Knoll NK 1965

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, Knoll International USA, NK, 1965, NK:s verkstäder Nyköping, rektangulärt, marmorskiva med kromad benställning, etikettmärkt, höjd ca 44, 120x60 cm

Bruksslitage, repor, enstaka kantnagg

561284

2018-08-01