Soffbord Knoll NK 1965
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, Knoll International USA, NK, 1965, NK:s verkstäder Nyköping, rektangulärt, marmorskiva med kromad benställning, etikettmärkt, höjd ca 44, 120x60 cm
Bruksslitage, repor, enstaka kantnagg
561284
2018-08-01