Glasservis 49 delar 1900-tal

Glasservis 49 delar 1900-tal
Glasservis 49 delar 1900-tal
Glasservis 49 delar 1900-tal
Glasservis 49 delar 1900-tal
Glasservis 49 delar 1900-tal
Glasservis 49 delar 1900-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GLASSERVIS, 49 delar, 1900-tal. rutslipad och etsad dekor i form av rosenfestonger, botten med etsade växtslingor, 15 champangeglas, 10 rödvinsglas, 12 dessertvinsglas, 12 selterglas, höjd ca 9-19 cm

Nagg ett champagneglas samt ett dessertvinsglas

561302

2018-08-01