Glasservis 49 delar 1900-tal
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GLASSERVIS, 49 delar, 1900-tal. rutslipad och etsad dekor i form av rosenfestonger, botten med etsade växtslingor, 15 champangeglas, 10 rödvinsglas, 12 dessertvinsglas, 12 selterglas, höjd ca 9-19 cm
Nagg ett champagneglas samt ett dessertvinsglas
561302
2018-08-01