Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OVE SANDBERG, Kosta, vas, brunt glas med tvåsidig blästrad dekor i form av fågel, höjd ca 20,5 cm, signerad Kosta 46045 O. Sandberg
Repor
561305
2018-08-01
Gör en kostnadsfri värdering här