Ove Sandberg Kosta vas glas

Ove Sandberg Kosta vas glas
Ove Sandberg Kosta vas glas
Ove Sandberg Kosta vas glas
Ove Sandberg Kosta vas glas
Ove Sandberg Kosta vas glas
Ove Sandberg Kosta vas glas
Ove Sandberg Kosta vas glas
Ove Sandberg Kosta vas glas
Ove Sandberg Kosta vas glas
Ove Sandberg Kosta vas glas

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OVE SANDBERG, Kosta, vas, brunt glas med tvåsidig blästrad dekor i form av fågel, höjd ca 20,5 cm, signerad Kosta 46045 O. Sandberg

Repor

561305

2018-08-01