Matbord "Corona" Mio
Klubbat för:
850 SEK
2 000 SEK
MATBORD, "Corona", Mio, skiva i klarglas, benställning i vitlackerad metall i form av ett kryss, höjd ca 76,5, 150x150 cm
Slitage, smärre nagg på glasskiva, tejprester på glasskiva, repor och smärre färgbortfall på benställning
561311
2018-08-02