Matbord "Corona" Mio

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

850 SEK

2 000 SEK

MATBORD, "Corona", Mio, skiva i klarglas, benställning i vitlackerad metall i form av ett kryss, höjd ca 76,5, 150x150 cm

Slitage, smärre nagg på glasskiva, tejprester på glasskiva, repor och smärre färgbortfall på benställning

561311

2018-08-02