Nordiska Kompaniet golvlampa
2018-08-01
561318
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NORDISKA KOMPANIET, golvlampa, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, textilskärm, för 1 ljuspunkt, höjd exl skärm ca 123 cm
Bruksslitage, skärmen med fläckar, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen