Margaret Sellmark oljemålning

Margaret Sellmark oljemålning
Margaret Sellmark oljemålning
Margaret Sellmark oljemålning
Margaret Sellmark oljemålning
Margaret Sellmark oljemålning
Margaret Sellmark oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

MARGARET SELLMARK (född 1938): Motiv av sol nedgång över en sjö, signerad, olja på duk, ca 46x55 cm

Smärre slitage

561343

2018-08-01