Soffa gripsholmsmodell

Soffa gripsholmsmodell
Soffa gripsholmsmodell
Soffa gripsholmsmodell
Soffa gripsholmsmodell
Soffa gripsholmsmodell
Soffa gripsholmsmodell
Soffa gripsholmsmodell
Soffa gripsholmsmodell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, gripsholmsmodell, 2-sits, träskuren dekor i betsat lövträ, klädsel i rutigt tyg, lösa ryggkuddar,

Slitage/mindre märken

561344

2018-08-01