Ester Blomgren oljemålning

Ester Blomgren oljemålning
Ester Blomgren oljemålning
Ester Blomgren oljemålning
Ester Blomgren oljemålning
Ester Blomgren oljemålning
Ester Blomgren oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ESTER BLOMGREN, (1887-1972): Motiv utanför New York, signerad och daterad Ester Blomgren -29, olja på duk, ca 42x51,5 cm

Smärre slitage

561351

2018-08-01