Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ESTER BLOMGREN, (1887-1972): Motiv utanför New York, signerad och daterad Ester Blomgren -29, olja på duk, ca 42x51,5 cm
Smärre slitage
561351
2018-08-01
Gör en kostnadsfri värdering här