Taburett rokokostil 1900-tal

Taburett rokokostil 1900-tal
Taburett rokokostil 1900-tal
Taburett rokokostil 1900-tal
Taburett rokokostil 1900-tal
Taburett rokokostil 1900-tal
Taburett rokokostil 1900-tal
Taburett rokokostil 1900-tal
Taburett rokokostil 1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TABURETT, 1900-tal, rokokostil, skuren dekor, guld- och vitmålad, sitthöjd ca 53, 60x66 cm.

Bruksskick, senare bemålning

561354

2018-08-01