Karl Mårtens akvarell

Karl Mårtens akvarell
Karl Mårtens akvarell
Karl Mårtens akvarell
Karl Mårtens akvarell

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956): Häger, sigillstämplad och daterad 2008, akvarell, bladstorlek ca 101x69 cm

Oramad, arket något vågigt och gulnat i ändarna

561392

2018-08-01