Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SJÖSKUMSPIPA, 1800-talets andra hälft, skuren dekor i form av vargflock, längd 15,5 cm
Proveniens: Ur Axel Odelbergs samling
Slaft med spricka och lagning
561395
2018-08-01
Gör en kostnadsfri värdering här