Kuverttallrikar silver

Kuverttallrikar silver
Kuverttallrikar silver
Kuverttallrikar silver
Kuverttallrikar silver
Kuverttallrikar silver
Kuverttallrikar silver
Kuverttallrikar silver
Kuverttallrikar silver
Kuverttallrikar silver
Kuverttallrikar silver
Kuverttallrikar silver
Kuverttallrikar silver
Kuverttallrikar silver
Kuverttallrikar silver

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KUVERTTALLRIKAR, 12+1, 1920-1940-tal, silver, CG Hallberg, diameter 25 cm, total vikt 3342 g
2 originalkartonger medföljer

Proveniens: Ur Axel Odelbergs samling

Bruksslitage, 3 st med gravyr på undersidan

561400

2018-08-01