Kuverttallrikar silver
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
KUVERTTALLRIKAR, 12+1, 1920-1940-tal, silver, CG Hallberg, diameter 25 cm, total vikt 3342 g
2 originalkartonger medföljer
Proveniens: Ur Axel Odelbergs samling
Bruksslitage, 3 st med gravyr på undersidan
561400
2018-08-01