Georg Jensen armbandsur i stål
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GEORG JENSEN, damarmbandsur, stål, 1980-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 8006 1, serienr. 58975, cal Peseux 7001 stämplat Chopard & Cie, integrerad länk (M), design Torun Bülow-Hübe, diameter 33 mm
Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
561410
2018-08-01