Brevkortsalbum Japan

Brevkortsalbum Japan
Brevkortsalbum Japan
Brevkortsalbum Japan
Brevkortsalbum Japan
Brevkortsalbum Japan
Brevkortsalbum Japan
Brevkortsalbum Japan
Brevkortsalbum Japan

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BREVKORTSALBUM, Japan, tidigt 1900-tal , lackarbete med berget Fuji på framsidan, innehåller också 2 sidenmålningar samt ett stort antal handkolorerade vykort, ca 29x35 cm

Ryggen borta, bruks och åldersrelaterat slitage

561412

2018-08-01