Vhilo H Persson akryl på duk

Vhilo H Persson akryl på duk
Vhilo H Persson akryl på duk
Vhilo H Persson akryl på duk
Vhilo H Persson akryl på duk
Vhilo H Persson akryl på duk
Vhilo H Persson akryl på duk

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VHILO H PERSSON (1972-): "Miss Secret Agent", akryl på duk, signerad samt daterad a tergo Vhilo - 2015, ca 46x38

561419

2018-08-01