Leopold Fare akvarell

Leopold Fare akvarell
Leopold Fare akvarell
Leopold Fare akvarell
Leopold Fare akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEOPOLD FARE (1926-1996): "Ylva i dunkelt ljus", akvarell, signerad Fare, samt signerad och daterad 1970 a tergo, 34x43 cm

561426

2018-08-01