Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERTH FERDINAND NORRMAN (1919 - 2001), Lokatt, lergods, Motala Keramik, signerad och daterad 1989, längd 79 cm, höjd 34 cm.
561429
2018-08-01
Gör en kostnadsfri värdering här