Berth Ferdinand Norrman 1989

Berth Ferdinand Norrman 1989
Berth Ferdinand Norrman 1989
Berth Ferdinand Norrman 1989
Berth Ferdinand Norrman 1989
Berth Ferdinand Norrman 1989
Berth Ferdinand Norrman 1989
Berth Ferdinand Norrman 1989
Berth Ferdinand Norrman 1989
Berth Ferdinand Norrman 1989
Berth Ferdinand Norrman 1989
Berth Ferdinand Norrman 1989
Berth Ferdinand Norrman 1989

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERTH FERDINAND NORRMAN (1919 - 2001), Lokatt, lergods, Motala Keramik, signerad och daterad 1989, längd 79 cm, höjd 34 cm.

561429

2018-08-01