Flora Mac Donald Reid oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

6 500 SEK

FLORA MAC DONALD REID (1861-1938): Damporträtt, signerad Flora Reid, olja på duk, ca 92x61 cm

Krackelerad

561436

2018-08-02