Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
6 500 SEK
FLORA MAC DONALD REID (1861-1938): Damporträtt, signerad Flora Reid, olja på duk, ca 92x61 cm
Krackelerad
561436
2018-08-02
Gör en kostnadsfri värdering här